LMK12LUU Square Flange Mounted Linear Motion Ball Bearing
Electra Store
SKU: CN-26796
132.00 EGP
In Stock
1
Categories: Bearings
Overview
Description
- Inner Diameter : 12mm
- Outer Diameter : 21mm
- Total Length : 57mm
- Square Size : 32 x 32 x 6mm(L*W*T)
- Mount Hole Dia. : 4.4mm
- Hole Pitch : 23mm
- Main Color : Silver Tone
- Net Weight : 79g
- Package Content : 1 x LMK12LUU Flange Linear Bearing
Customer Reviews
Based on 0 reviews
5 star
0%
(0)
4 star
0%
3 star
0%
2 star
0%
1 star
0%
Verified Purchases
Reviews with Photos
0%